ChAD i silne epizody depresji

Choruję na Chad od 4 lat,(35l) Od roku cały czas źle się czuję. Biorę teraz 2xpo 400mg tegretolu,10 mg zolafrenu i z desperacji zgodziłem się na lit od 3 tygodni czego żałuję. Wyglada na to ze też mi nie pomoże. Wcześniej przy depresji mialem przepisywany anydepresant a teraz na siłę lekarze chcą mnie ustabilizować samymi stabilizatorami. Wiem że przy Chad tez można brać antydepresant, mam silne epizody tak chad-u jak i depresji, chciałbym zrezygnować z litu, jak to wygląda przy moim zestawie?

same leki nie pomoga.potrzena terapia.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza