Pogorszenie widzenia na prawe oko
witam, od prawie roku badam wzrok, wada na jednym oku zmieniła mi sie od 2 do -2. Zrobilam juz chyba wszystki badania: w kierunku zaćmy jaskry , pole widzenia, USG gałki i kilka innych. Okuliści rozkładaja recę, a byłam juz u pięciu. Prosze o info gdzie moge szukac pomocy. Dodam ze nigdy nie nosiłam okularów, lewe oko jest całkowicie zdrowe, mam 41 lat i boje sie zektoregos obudze sie ślepa na prawe oko?

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
W takiej sytuacji jedyne co mogę doradzić to udać się do przychodni klinik uniwersyteckich gdze pracujący lekarze mają większe doświadczenie i być może znajdą przyczynę tak nietypowego zaburzenia wzroku, ponieważ sytuacja wychodzi zdecydowanie poza schematy i ja również nie jestem w stanie pomóc.