Pojawiające się rany na pośladkach

jestem za granica i mam powazny problem w polowie wrzesnia zrobil mi sie strup na posladku i znikl a pozniej zaczely mi sie robic ranki roznych ksztaltow pozniej tkjakby robily sie bable z lepka wydzielina i przysychaly strupkami roznych ksztaltow skora jest zaczerwieniona w tym obrzaze i takjakby napieta i nabrzmiala i dosc czesto strasznie te miejsca swedza i bola a teraz na nogach w paru miejscach tez zrobily mi sie takie rany okrogle i pokrywaja sie strupami prosze o pomoc

Witam! Bez obejrzenia zmian nie jestem w stanie wypowiedzieć się na temat tego co to jest. Niestety w dermatologii należy dokładnie obejrzeć zmiany zanim zacznie się je leczyć i inaczej nie da rady. Przyczyn takiego stanu jak Pan opisuje może być wiele i w różny sposób są one leczone, dlatego proszę szybko udać się do lekarza.
Pozdrawiam!

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.