Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból, ropa i strup 3 tygodnie po usunięciu guzka endometriozy

Witam.3tyg temu mialam usuniecie guzka endometriozy. Ognisko znajodowalo sie po lewej steonie na poczatku blizny po cc. Zabieg usuniecia.mialam przeprowadzany w pl natomiastmieszkam w irlandii. Do infekcjii doszlo niecaly tydz po zabiegu. Rana zaczela ropiec bol okropny pieklo ruszac sie nie dalo gorzej niz po cesarskich xieciach. Wyladowalam w szpitalu gdzie soktorka przepisala antybiotyk 4x dziennie przez 5 dni bol znikl zaczerwienienie takze oraz ropa przestalale iec powstal strupek. Po zakonczeniu antybiotyku pozostal strup doktor po zabiegu poinformowal mnie ze szwy do 10dni rozpuszczalne a w razie gdyby sie nie rozpuscily samej wyciagnac. Mina tydz od zakonczenia brania antybiotyku znowu sie pojawil bol ropa strup odpadl w polowie ale trzyma sie na szwach i juz nie wiem.co.robic. mieszkam w irladnii ciezko o.cokolwiek tutaj wszystko. Prosze opomoc bol okropny szwow nie da sue wyciagnac bo strup.na nich ..
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Czym jest endometrioza?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Dr n. med. Wojciech Kawiorski Chirurg

Szanowna Pani - Proszę samodzielnie nie usuwać szwów. W przypadku takiej infekcji konieczna jest niestety kolejna wizyta u chirurga - najlepiej tego który, Panią operował.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków

PROSZĘ KONIECZNIE PONOWNIE UDAĆ SIĘ DO SZPITALA I ABSOLUTNIE NIE ZDEJMOWAĆ SZWÓW NA WŁASNĄ RĘKĘ !!! zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy