Pojawianie się żył na dłoniach i drętwienie rąk podczas masażu odcinka szyjnego i ramion

Witam, podczas masażu odcinka szyjnego oraz ramion pojawiają się bardzo wyraźnie żyły na dłoniach i drętwieją ręce, co to może oznaczać?

Witam,
jeśli objawy występują tylko podczas masowanych okolic szyi i ramion, radzę odpuścić sobie masaże i udać się do lekarza. Możliwe, że jest ucisk na nerwy, lub na naczynia krwionośne. Trzeba najpierw wykonać badania, żeby mieć pewność.
Pozdrawiam