Pojawienie się plamienia po transferze dwóch zarodków

Witam serdecznie 13.10.15r mialam 1 transfer 2 zarodków, po 10 dniach betaHcg 156, nastepne 298. Kilka dni pozniej pojawiło sie plamienie od lekko rozowego po bardzo brazowe z lekkim bolem podbrzusza. lekarz zalecil wyk kolejnej bety i wyniosla 2637, a po nast 48h 5256. jem euthyrox 100 bo tsh podskczylo na 4,696 biore lutinus100x3 medargin aspirin cardio i relanium 5mg, no-spa max i mam lezeć. plamienie jeszcze jest czy jest to normalne? i czy zniknie? czekam na 1 wizyte usg 11.listopada

Piotr Pilarski

Plamienie nie jest normalne, świadczy to o tym, że ciąża jest zagrożona dlatego takie obstawienie takimi lekami. Należy mieć nadzieje, że minie. Powinna Pani dużo leżeć, uspokoić się oraz odprężyć. Powinna Pani unikać stresów.

Pozdrawiam.