Pojawienie się pokrzywki w wyniku stresu

Mam pytanie od 4miesiecy walczę z pokrzywkom lekarz bez żadnych testów stwierdził że mam pokrzywkę która mogła powstać w wyniku stres pomimo podawanych leków nic nie pomaga obecnie przyjmuję prednisolon acis 5mg 2razy po 2tabletki a i tak mam codziennie nowe bąble niewiem co mam robić Holenderscy lekarze karzą mi czekać jak długo może to potrwać

mam doswiadczenia, ze wielu osobom pomogla terapia a nie leki...za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień Dobry Pani,

Rozumiem, że objawy pokrzywki, mogą być uciążliwe dla Pani.

Napisała Pani, że walczy z pokrzywką od 4 miesięcy.

A czy nie jest to tak, ze jak Pani walczy, to nic, albo mało się poprawia?

Z mojej strony zachęcam Panią do kontaktu z psychologiem, by mogła Pani dotrzeć do prawdziwej przyczyny Pani objawów.

Życzę Pani dużo dobrego,
Irena Mielnik-Madej