Problemy w związku po zaręczynach

Odrzuciliscie moje pytanie bo mysleliscie ze nie jestem pelnoletnia. Mam 25 lat, dzis karetka wzięla mnie z osrodka zdrowia. Ale jz wszystko ok. Pozdrawiam i jesli mozna to chce zadac pytanie - do psychologa jesli mozna Otóż 10 lat mam chlopaka. Odwiadczyl sie 3 lata temu ale na tym sie skonczylo. Czuje sie przy nim wyjątkowo, ale moj ojciec ciagle go nie akceptuje.tylko wtedy kiedy potrzebna mu pomoc fizyczna. Jak go nie przestac kochac?przez gadanie ojca zaczynam wierzyc ze on nie zasluguje

za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień Dobry Pani,

Coś musiało się technicznie wydarzyć, skoro Pani pytanie zostało odrzucone, za co w imieniu Portalu przepraszam.
Nie wiem, co się zadziało, że interweniowało pogotowie, w Pani sprawie, ale dobrze, że jest już ok.

Wracając do Pani pytania, skoro czuje się Pani wyjątkowo przy swoim chłopaku, to proszę nie odpuszczać, bo najważniejsze jest to, co Pani czuje do narzeczonego.

A z drugiej strony, jest prawdopodobnie coś, co zauważa Pani ojciec, a czego Pani prawdopodobnie nie dostrzega - czasami rodzice są "dalekowzroczni" i zazwyczaj chcą jak najlepiej dla swojej córki.

Zachęcam do szczerej i spokojnej rozmowy z ojcem i zapytanie go, czego nie akceptuje u Pani narzeczonego.
Wtedy będzie mogła Pani bardziej wnikliwie "pooglądać" Wasz związek i będzie Pani łatwiej podjąć decyzję.

Życzę Pani tylko dobrego wyboru,
Irena Mielnik-Madej