Pojawienie się powtórnego mięśniaka na macicy
Witam mam problem rok temu robiłam usg dopochwowe i pojawił mi się mięśniak w tym roku zrobiłam powtórnie mięśniak bez zmian ale pojawiła się jakaś zmiana na macicy o wielkości 17 mm. Lekarz podejrzewał ciąże pozamaciczną ale ja byłam tuż po okresie. Wykonałam badanie które wykluczyło ciąże i lekarz stwierdził że nie wie co to jest. Dodam że mam regularne okresy i gr cytologii 1, nie mam też żadnych dolegliwości bólowych. Mam jedno dziecko. Nigdy nie miałam żadnych operacji. Będę wdzięczna

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Sugeruję wizytę u innego ginekologa. Należałoby powtórzyć USG.
Pozdrawiam.