Pojawienie się powtórnego mięśniaka na macicy

Witam mam problem rok temu robiłam usg dopochwowe i pojawił mi się mięśniak w tym roku zrobiłam powtórnie mięśniak bez zmian ale pojawiła się jakaś zmiana na macicy o wielkości 17 mm. Lekarz podejrzewał ciąże pozamaciczną ale ja byłam tuż po okresie. Wykonałam badanie które wykluczyło ciąże i lekarz stwierdził że nie wie co to jest. Dodam że mam regularne okresy i gr cytologii 1, nie mam też żadnych dolegliwości bólowych. Mam jedno dziecko. Nigdy nie miałam żadnych operacji. Będę wdzięczna

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u innego ginekologa. Należałoby powtórzyć USG.

Pozdrawiam.