Pojedyncze wydłużenia i wyostrzenia na przedniodolnych krawędziach trzonów
RTG kręgosłupa szyjnego (wiek 53 lata)-Zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej.Przestrzenie międzykręgowe wolne. Wysokość trzonów kręgowych prawidłowa. Pojedyncze wydłużenia i wyostrzenia na przednio dolnych krawędziach trzonów. Syndesmofit na wysokości C5. Czy są to niepokojące zmiany?

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Są to typowe dla Pani wieku zmiany zwyrodnieniowe. Warto rozpocząć rehabilitację w celu zapobieżenia postępowi dolegliwości bólowych.