Pokrzywka na ramionach, karku, we włosach, kończynach górnych

Od tygodnia dostałem pokrzywkę na ramionach, karku, we włosach, kończynach górnych. Pojawiają się w różnych miejscach, plamy zlewają się w większe, wyczuwalna wypukłość pokrzywki. Miałem spuchniętą wargę dolną raz z jednej raz z drugiej strony, spuchnięte powieki. Lekarz zalecił mi Telfexo 4 X dziennie po 180 mg. Nie przynosi to efektu a zaczął mnie boleć brzuch. Czy macie podobne sposoby leczenia ?. po dexavenie znikło na dwa dni

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skónych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Proponuję kontakt z dermatologiem.