Pokrzywka na skórze u 35-latki

Od 3 m-cy zmagam się z pokrzywką biore lirre raz dziennie ale wciąż niewiele się pojawia. Czy przyczyna może tkwic w hormonach czy tylko ewentualnie w pokarmie który mnie uczula . Nadal nie znam przyczyny. Dodam iż mam 35 lat i nigdy nie mia,lam problemów ze skóra ani alergii. DZiękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza alergologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.