Policystyczne jajniki a możliwość ciąży

Witam mam policystyczne jajniki insulinooporność ten cykl miałam też obserwowany 7.09 miałam owulację a od 9.09 czyli to mój 17 dzień cyklu bralam dopochwowo luteine przed 10 dni 28 dnia cyklu miałam lekkie plamienie przy podcieraniu taki różowy śluz i lekkie strozki krwi do dziś nie mam miesiączki tj 32 dzień cyklu bolą mnie piersi sa strasznie tkliwe podbrzusze też mam takie skurcze trądzik nie pojawil się w ogóle a test dziś negatywny

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.