Polip w obrębie nosa a zabieg operacyjny

witam mam problem z polipem i przegroda ma już termin operacji proszę o poradę jak wytrzymać do czasu operacji z objawami :) tu link do mojego TK http://we.tl/EQ8dVSVGH6 trzeba w niego wejść zaakceptować i pobrać zawartość całej płyty która dostałem i tu wrzuciłem czekam na odp czy można to jakoś wyleczyć czy operować objawy typowe spływająca wydzielina czasami ból głowy ogólne robicie uczucie rozpierania policzka i czasami jak mam sucho w nosie to leci krew z dziurki gdzie polip
MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu

Chrapanie u dzieci

Chrapanie kojarzymy przede wszystkim z dorosłymi mężczyznami. A co jeśli dzieciaki chrapią? Do kogo zgłosić się w takiej sytuacji? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

W podanym przypadku konieczne jest leczenie operacyjne. Bez powyższego leczenie objawy co jakiś będą powracać z mniejszą lub większą siłą.

0

Niestety musisz zoperować przegrodę u dobrego chirurga głowy i szyi. Jest poważnie skrzywiona, zabieg będzie trudny technicznie i wymaga mistrza. Masz też duże przerosty polipowate w zatoce szczękowej prawej oraz wypełnioną w całości polipem zatokę klinową lewą. Czkają Cię więc dwie operacje, operacja przegrody i zatok.

0

Leczenie u Laryngologa
Ważna pełna konsultacja i interepretacja kliniczna wyników MRI
Pozdrawiam

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy