Połknięcie dwóch magnesów przez 2,5-letnie dziecko

Witam mój 2,5 roczny synek połknął 2 połączone ze sobą magnesy o szer.5 mm.Nie zgłasza żadnych boleści brzuszka.Co mam robić. Proszę o pomoc

proszę sprawdzać kupki dziecka czy ich nie wydalił, dobrze jest podać w diecie szparagi bo one otulą te magnesy i może się wydala, jeśli przez 3 4 dni dni nic się nie "urodzi" to można zrobić RTG brzuszka żeby zobaczyć gdzie one są .