Pomiar ciśnienia u 50-latki

Dlaczego czasem miewam takie wartości ciśnienia 125/95? Dolna wartość, moim zdaniem, nieadekwatna do dolnej, za mała różnica.Zdarza się to tylko czasami. Co może być tego powodem? Biorę tabletki na nadciśnienie.

Świadczy to o niepełnej skuteczności przyjmowanych przez Pana leków. Proszę udać się do Lekarza, celem modyfikacji leczenia.