Pominęłam tabletkę - czy mogę być w ciąży?

Witam mam takie pytanie otóż biorę tabletki antykoncepcyjne w sumie prawie 4 lat i w tym tygodniu zapomniałam wziąć 10 tabletkę z opakowania jak dobrze wyliczyłam to 2 tydzień brania ,wzięłam ja od razu z 11 na drugi dzień o stałej porze mojego brania i chciałam spytać jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Z góry dziękuję za pomoc
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry!

Niewzięcie jednej tabletkji przy tak długim okresie przyjmowania leków antykoncepcyjnych nie powinno  wpłynąć na ich skuteczność.
Z poważaniem