Pominięcie 14. tabletki a współżycie

Witam serdecznie. Moja dziewczyna regularnie zażywa tabletki, zawsze w okolicach godziny 15, lecz ostatnio, 14 dnia cyklu zapomniała jej zażyć. Kochaliśmy się w ten dzień ok godziny 18. Przypomniała sobie o tabletce następnego dnia i zażyła ją rano, a zaraz potem wzięła następną (tą na 15 dzień). Czy jest duże prawdopodobieństwo, że będziemy mieć dzidziusia? :) Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Jeżeli tabletki były stosowane regularnie, bez większych opóźnień, nie przyjmowano żadnych leków osłabiających ich działanie, ochrona przed ciążą nie została zmniejszona.
Szanse na ciążę są praktycznie równe zero.

Pozdrawiam.