Pominięcie 8. i 12. tabletki a przywrócenie ochrony przed ciążą

Witam, w drugim tygodniu przyjmowania tabletek pominęłam 2 z nich: 8 i 12 dnia. Do tego czasu nie odbywałam stosunku. Kiedy ochrona przed ciążą zostanie przywrócona? Czy powinnam kontynuować opakowanie i zrobić 7-dniową przerwę czy od razu zacząć kolejne opakowanie?

witam,
ochrona została zaburzona.
Dodatkowe zabezpieczenie konieczne przez cały okres przyjmowania danego opakowania.
Prosze przyjmować opakowanie do końca i zrobic przerwe
nie wykluczam mozliwosci plamienia w trakcie tego opakowania