Pominięcie trzej tabletki antykoncepcyjnej przed końcem opakowania

Witam przyjmuję już 4 opakowanie tabletek Atywia. Wczoraj pominęłam tabletkę a mam jeszcze dwie do końca opakowania. Ostatni stosunek odbywałam przy poprzednim opakowaniu ponad 4 tygodnie temu i w ciągu najbliższych 3 tygodni nie planuję stosunku (nie chciałam przerywać antykoncepcji). jutro powinnam skończyć opakowanie czy mogę zastosować 7 dniową przerwę czy muszę zacząć nowe opakowanie. A jeśli muszę przyjąć nowe opakowanie to czy mogę później jeszcze jedno bez przerwy (w sumie 3 z rzędu)

Witam,
może Pani kontynuowac pozostałe tabletki i zrobić przerwę 7 dni lub przyjmować kolejne bez robienia przerwy.
Można połączyć do 3ech opakowań bez robienia przerwy.

pozdrawiam