Pominięcie jednej tabletki siódmego dnia po rozpoczęciu opakowania

Witam Biorę tabletki Atywia. Pominęłam jedną tabletkę siódmego dnia po rozpoczęciu opakowania. Nie wzięłam pominiętej pigułki, brałam pozostałe tabletki regularnie do końca opakowania. W ciągu 7-dniowej przerwy nie dostałam miesiączki. Test ciążowy wyszedł negatywnie czy mimo to mogę być w ciąży?

Renata GrzechociĹska

Trudno odnieść się do Pani informacji, gdyż nie podała Pani kiedy np.doszło do stosunków, jednak ryzyko ciąży jest niskie.