Pominięcie dwóch tabletek antykoncepcyjnych z początku trzeciego tygodnia

Witam. Od 2 lat regularnie przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Madinette. W zeszłym tygodniu zgubiłam listek z tabletkami i nie przyjełam 2 tabletek z początku 3 tygodnia. W poniedziałek rano wykupiłam nową paczkę i rozpoczęłam od razu branie tabletek z nowego opakowania. Czy po tygodniu ich dokładnego stosowania jestem już znów zabiezpieczona ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli kontynuuje Pani stosowanie tabletek bez robienia przerwy to ochrona przed ciążą jest utrzymana.