Pominięcie kilku tabletek antykoncepcyjnych przez 25-latkę

Witam. W czwartek rozpoczęłam nowy blister tabletek antykoncepcyjnych, ktòre stosuję na regulację okresu, w piątek wyjechałam z domu i niestety zapomniałam ich ze sobą. Dopiero jutro będę w stanie mieć do nich dostęp. Jak długą przerwę powinnam zastosować by rozpocząć nowy blister?

Aleksander Ropielewski

Powinna Pani rozpocząć nowy blister wraz z nastepną miesiączką (2-5 dzień cyklu).