Pominięcie ostatniej tabletki antykoncepcyjnej i stosunek po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej a ryzyko ciąży

Witam. 13 w niedzielę zapomniałam ostatniej tabletki. w czwartek 17 dostałam krwawienie. w poniedziałek był seks. I nie zaczęłam nowego opakowania. I wczoraj był seks i dzisiaj był seks rano. Czy jest duże ryzyko ciąży?

W opisie powinna Pani podać w którym dniu po odstawieniu tabletek nastąpiła miesiączka / np. w 3 dniu po odstawieniu/ w którym dniu od odstawienia tabletek odbył się stosunek seksualny-wtedy można odpowiedzieć na temat ryzyka ciąży.