Pominięcie ostatniej tabletki antykoncepcyjnej w pierwszym tygodniu

Witam ! Otóż biorę tabletki antykoncepcyjne ( Zoely ). Zdarzyło mi się pominąć w pierwszym tygodniu ostatnią tabletkę. Tego samego dnia współżyłam ze swoim partnerem, natomiast nie doszedł we mnie. Tydzień później miałam jednodniowe plamienie, w zasadzie kilka kropel. Później zanikło. Miesiączkę miałam dostać 8 stycznia, dostałam 7. Moja miesiączka ma jasny czerwony kolor. Leki zażywam nadal i mam bóle jajników, jakby 'kłucie. Dodam, ze jest to 4 opakowanie.

Witam serdecznie. Taka sytuacja mogła spowodować zmniejszenie ochrony antykoncepcyjnej. Warto skonsultować się z ginekologiem w związku ze zgłaszanymi dolegliwościami.