Pominięcie przerwy w przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam serdecznie! Mam pytanie odnośnie stosowania tabletek. Dziś zaczynam zażywać pierwsze opakowanie tabletek (w 3 dniu cyklu - ginekolog powiedziała, że to jest ok). I tu nasuwa się moje pytanko - wychodzi na to, że 24 VIII powinnam odstawić na tydzień tabletki. Tylko 29 mam wesele i chciałabym przesunąć miesiączkę. Czy mogę pominąć tygodniową przerwę?

Witam serdecznie! Jeżeli zależy Pani na przesunięciu krwawienia, może Pani zrezygnować z przerwy między opakowaniami. W tym miejscu należy jednak podkreślić, iż u kilku procent pacjentek, mimo ciągłego przyjmowania tabletek pojawiają się delikatne plamienia w dniu przewidywanego krwawienia. Jeżeli ostatecznie zdecyduje się Pani na rezygnację z przerwy w tym miesiącu, w kolejnym konieczne będzie już jej wykonanie. Pozdrawiam