Pominięcie tabletek a krwawienie

Witam. Moj problem polega na tym ,ze w grudniu zdarzyło mi sie pominąć 2 tabletki lecz nie pod rząd byłam u ginekologa zalecił mi przerwanie brania tabletek oraz tabletkę 72 po która zazylam i po tygodniu kiedy dostałam okres wróciłam do brania tabletek (naraya) . została mi 1 tabletka do konca a nagle dostałam okres ktory trwał tylko 1 dzien bolesny nawet bardzo . Co moge o tym myślec ? w czasie brania tabletek doszło do stosunki 2 razy rownież w dniu krwawienia . prosze o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dodatkowe krwawienie mogło być spowodowane działaniem niepożądanym tabletek. Proszę kontynuować przyjmowanie tabletek zgodnie z harmonogramem. Jeśli dolegliwości wystąpią ponownie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.