Pominięcie dwóch tabletek antykoncepcyjnych pod rząd i wystąpienia krwawienia

przyjmuje tabletki od 7 miesięcy. Pominęłam 2 tabletki antykoncepcyjne pod rząd 7 tabletkę (ostatni dzień pierwszego tygodnia) oraz 8 (pierwszy dziań drugiego tygodnia). wzięłam te dwie pominięte tabletki 3 dnia łącznie z bieżąca, 3 dnia dostałam miesiączkę czyli w drugim dniu drugiego tygodnia. w tym okresie współżyłam z zabezpieczaniem. powinnam kontynuować dalej opakowanie czy przerwać i nowe zaczać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować opakowanie. Dla pewności warto zastosować dodatkowe zabezpieczenie do końca bieżącego opakowania.