Pominięcie tabletek Jennifer a możliwe następstwa

Witam,od ok 4-5 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne Jennifer 35,wypisała mi je pani dermatolog na wyregulowanie okresu bo zaczęły mi się problemy z trądzikiem i przetłuszczaniem się włosów(czasami okresu nie miałam przez 2 miesiące)brałam te tabletki tak jak zaleciła pani doktor,ale ze jest to nowosc dla mnie to zdarzyło mi się przez te całe 4-5 miesięcy nie wziąć ok 15 tabletek,dzięki tabletkom miałam regularny okres,teraz miałam dostać parę dni temu i nie dostałam,ciąża nie wchodzi w grę

Renata GrzechociĹska

Czasem po odstawieniu tabletek okres nie wraca tak szybko, jeśli miną dwa cykle i okres nie pojawi się wskazana jest wizyta u ginekologa.