Pomoc w interpretacji wyniku TK głowy z kontrastem
Miałam robione TK głowy z kontrastem.Na wyniku pisze,że układ komorowy śladowo asymetryczny w zakresie rogów czołowych bocznych a wewnątrzczaszkowe przestrzenie płynowe są w granicach normy,co to oznacza?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Witam! Wynik badania należy interpretować w kontekście pełnego badania klinicznego i wywiadu (przebyte urazy, stany zapalne?). Sugeruję wizytę u specjalisty neurologa.