Pomylenie stron prezerwatywy i ryzyko ciąży

mam 18 lat, wczoraj współżyłem z dziewczyną, nie tą stroną założyłem prezerwatywę, lecz użyłem tej samej, przed stosunkiem wytarłem członka chusteczką z śluzu. Współżyliśmy lecz nie doprowadziłem do wytrysku. Więc jakie są szansę na zajście partnerki mimo źle założonej prezerwatywy lecz brak wytrysku ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie zamieszczonego opisu trudno ocenić czy skuteczność zastosowanej antykoncepcji została zaburzona. W razie wątpliwości partnerka powinna wykonać test ciążowy po 14 dniach od potencjalnie ryzykownego stosunku.

Powino się założyć nową prezerwatywę, pierwsza została "spalona".
Prawdopodobieństwo prokreacji jest niewielkie.
Lepiej wcześniej przygotować sobie prezerwatywę i to właściwą stroną.
Pozdrawiam. JW