Pomyliłam tabletki

Witam jeszcze raz... (dzisiaj - piątek wzięłam tabletkę z przyszłego czwarku) Proszę o radę, co teraz robić, czy przyjmować kolejno tabletki, czyli np. jutro z soboty itd... I co z tą dzisiejszą, piątkową tabletką? Dziękuję, trochę jestem zestresowana tym...

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Oznaczenie tabletek dniami tygodnia ma tylko ułatwić kobiecie regularne zażywanie... Może Pani wziąć flamaster i nanieść na opakowanie takie dni tygodnia, jakie Pani pasują, to nie ma znaczenia! Najważniejsze jest to, że codziennie o stałej porze (co do godziny) ma Pani przyjąć jedną tabletkę!

Pozdrawiam!