Ponowne leczenie kanałowe

Witam mam ponowie leczonego zęba kanałowo i miła założny opatrunek i fleczer w środę w piątek wypadł mi cześciowo opatrunek w zębie czy mogę czekać do 8 pażdziernika z ta dziurką czy muszę iść natychmiast do lekarza

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie proszę nie czekać, tylko jeśli oczywiście ma Pan możliwość, szybciej udać się do lekarza dentysty.