Ponowne zachorowanie na ostre zapalenie trzustki

Czy nalezy zrobic jakies badania skoro po 15 latach od pierwszego incydentu ponownie zachorowałam na ostre zap trzustki woreczek mam wyciety .tym razem zaczelo sie od infekcji grypy a skonczylo zap. trzustki.Dwa lata temu przechorowałam Mononukleoze i wtedy bylo tylko podraznienie, zanim doszlam do siebie trwalo to prawie 1,5roku.Krystyna

Renata GrzechociĹska

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszym postępowaniem.