Poprawa związku po wyleczeniu DDA

Witam:) Mam pytanie czy po wyleczeniu DDA bede mial szanse odzyskac szacunek i uznanie u przyjaciol i bylej dziewczynie??... pytam bo ostatnimi czasy za nim poszedlem do psychoterapeuty narobilem duzo glupot wlasnie przez zazdrosc podejrzliwosc agresje... Czy jest mozliwe ze odzyskam byla dziewczyne jezeli ona zobaczy poprawe i bedzie mi w stnie drugi raz sprobowac zaufac?? Dzisiaj mam pierwsza sesje ale boje sie ze moge nie do konca dobrze skorzystac z tej terpaii bo kocham mysle o bylej...

Terapia może być czasochłonna, efekty może nie tak szybkie jakby Pan chciał. Jednak pracować będzie Pan na resztę życia, więc warto powstrzymać niecierpliwość. Powodzenia.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/