Poronienie a brak objawów

Witam. W poniedziałek byłam u lekarza i okazało sie ze jestem w ciąży. Badanie BetaHCG wyszło 5. Lekarz właczył mi leki na podtrzymanie (Luteina50 dopochwowo i Utrogestan 3xdziennie) poniewaz stwierdził ze istnieje ryzyko poronienia. Dzisiaj ponownie miałam zrobic BHCG i wyszła 1.2 ale nie miałam zadnego krwawienia,plamienia ani bóli w ok.podbrzusza. Jedyne co boli to piersi albo głowa. Czy to mozliwe ze dzisiejsze badanie było pomyłka? Czy mozliwe jest ze doszlo do poronienia bez objawów?

Lek. Tomasz Budlewski

Zawsze możliwa jest jakaś pomyłka. Proponuję w pon powtórzyć badanie i udać się do ginekologa.