Postępowanie podczas kuracji lekami Zineryt i Damelium

Witam,wczoraj lekarz dermatolog przypisal mi zineryt i damelium,czy stosujac te leki moge robic makijaz?Czy musze unikac slonca?spozywac jakas oslone?Czy po wybraniu leków moge zglosic sie do innego dermatologa?Czy tez do tego samego?

Lekarz badając Panią dobrał odpowiednie leki, proszę więc kontynuować leczenie i na wizytę kontrolną iść do tego samego dermatologa. Tylko wtedy będzie on mógł porównać na ile leczenie pomogło. Makijaż i słońce nie są wskazane dla skóry a zwłaszcza w procesie leczenia.