Nawilżanie skóry przy leku Akneromin 20mg

Zaczelam stosowac od paru dni lek Akneromin 20mg na dobe. Niestety nie mam teraz mozliwosci kontaktu z moja p. dermatolog, wiec mam kilka pytan ktore zapomnialam jej zadac:) *czy nawilzac czyms skore? (prosilabym o dokladna nazwe jakiegos dobrego kosmetyku) *czy moge stosować jakies suplementy (np. na wzmocienie wlosow) *czy czasem moge napić się alkoholu (wszystkie wyniki badan przed rozpoczeciem kuracji mialam bardzo dobre) *czy jest konieczna jakas modyfikacja diety Z góry bardzo dziekuje.

Dzień dobry,

Całe leczenie i pielęgnacja powinny być dobrane przez lekarza prowadzącego. To, o czym szczególnie musi Pani pamiętać, to, by podczas terapii nie korzystać z solarium nie wykonywać zabiegów, które ścierałyby naskórek a także depilacji woskiem. Z preparatów nawilżających mogę polecić Cethapil.

Pozdrawiam