Poszerzone przestrzenie płynowe przymózgowe
Witam, moja mamusia l.77 ma zdignozowanego aizhaimera, w czerwcu ponowiła badanie TK które wykazało poszerzone przestrzenie płynowe przymózgowe. Mamusia bardzo sie poci w nocy - musi się przebierać bo jest mokra - czy jest coś by zmniejszyć tę dolegliwość? Mamusia bierze takie leki; Rivaldo,TritticoCR,Seronil-pozdrawiam

KOBIETA, 77 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy mogą być działaniem niepożądanym zażywanych leków. Jeśli objawy mają duże nasilenie i są bardzo problematyczne, sugeruję konsultację z lekarzem neurologiem w celu ew. modyfikacji farmakoterapii.