Potliwość i trzęsenie się dłoni u 18-latki

Witam. Mam 18 lat od wielu lat bardzo pocą i trzęsą mi się ręce , w każdej sytuacji do tego stopnia, że nawet kubka z herbata nie mogę normalnie przenieść . Miałam robione badania na tarczyce jednak nic nie wykazało. Bardzo proszę o pomoc :(

Aleksander Ropielewski

Objawowo moga pomóc beta blokery. Ważne aby wykluczyć podłoże psychogenne i neurologiczne dolegliwości. W tym celu sugeruję kontakt z psychiatrą lub neurologiem.