Potliwość pomiędzy pośladkami i nieprzyjemny zapach z okolic odbytu

Mam problem mianowicie czuje jak by woń z odbytu. Często pocę się między pośladkami. Raz wycierając pot spostrzegłem jak by resztki kału na chusteczce a przecież po wypróżnieniu było czysto. Nie wiem czy to ma związek ale czasami czuje bóle w okolicy żołądka. Proszę o pomoc najbardziej zależy mi się na pozbyciu przykrego zapachu. Dziękuję za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.