Poważny problem nastolatka ze wzwodem. Jak temu zaradzić?

Witam, mam 16 lat i nietypowy problem ze wzwodem. Podczas podniecenia i stymulacji członek powiększa się i po pewnym czasie następuje wytrysk, jednak członek "nie staje". Zamiast tego jedynie lekko się odchyla od pionu, a napletek nie ulega całkowitemu ściągnięciu, lecz zostaje po części w napletku. Normalnie napletek daje się ściągnąć, lecz nie dzieje się to tak samoistnie przy podnieceniu. Byłem ostatnio u urologa, zostałem skierowany na badanie Dopplera prącia i hormonów, jednak wyniki były dobre i na tym się skończyło. Lekarz mnie nie oglądał, jedynie patrzył na wyniki badań. Następną wizytę mam dopiero w grudniu, jednak czekanie bezczynnie do tego czasu mnie nie pokoi. Proszę o poradę, co może mi dolegać i jak mógłbym to wyleczyć. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Wydaje się, że urolog wykonał wszystkie badania konieczne do stwierdzenia, że za Pana problemami nie stoi żadna wada anatomiczna. Dlatego można podejrzewać psychogenną naturę Pana problemu. Proponuje zgłosić się po pomoc do seksuologa.