Problem ze wzwodem u nastolatka

Witam, mam nietypowy problem. Mam 16 lat i mój penis nie podnosi się tak, jak powinien. Zamiast "stać na baczność" podczas stymulacji, jedynie lekko ostaje od pionu. Zwiększa się i jest wytrysk, jednak nie stoi. Dodam, że problem ten nie jest nagły, lecz sytuacja wyglądała tak od zawsze, początkowo myślałem, że jeszcze jestem za młody, ale teraz mam pewność, że coś jest nie tak. Udałem się do seksuologa, ten jednak nie robiąc ze mną wywiadu zlecił mi badania hormonów, które wyszły w normie. Miałem też badanie Dopplera, także z pozytywnym wynikiem, lecz seksuolog nie rozmawiaj jeszcze ze mną dokładnie, na czym polega mój problem. W wieku 6 lat miałem amputowane jądro ze względu na przepuklinę z przemieszczeniem. Wizyta o seksuologa mam dopiero w grudniu, czy mogę przed nią coś ze sobą zrobić? Co może być przyczyną mojej niemocy i jak można ją leczyć?

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Życie seksualne jest integralną częścią naszej egzystencji. Bardzo ważne więc, że zwróciłeś się ze swoim problemem do specjalisty. Tak naprawdę tylko on może Ci pomóc w rozwiązaniu problemu. Podczas kolejnej wizyty prosto powiedz lekarzowi czego od niego oczekujesz - dokładnie opisz objawy i wszystkie wątpliwości. Szczera rozmowa naprawdę może pomóc w postawieniu właściwej diagnozy.

Wprawdzie Twoje problemy rzeczywiście mogą wynikać z historii chorobowej, ale warto to zweryfikować.