Powiększanie i uwypuklanie żył

Witam, od około 2 miesięcy mam problemy z żyłami a mianowicie czuję w nich ogień, powiększają się i uwypuklają zwłaszcza na rękach przy nadgarstku wyskakuje mi nawet kuleczka i znika co powoduje straszny ból .Przeguby są lekko zaróżowione i czasem pieką. Na nogach natomiast często mam siniaki. I tez w różnych częściach ciała czuje ciepło takie jakby ktoś wylał na mnie ciepłą wodę i po chwili mina. Morfologia jest dobra. Przyjmowałam leki aescin i witaminę C ale nie pomaga.

Piotr Pilarski

Mogą to być objawy niewydolności żylnej. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.