Powiększenie dwóch przedsionków

Panie Doktorze ja bylam u lekarza i mam stwierdzonae powiekszenie dwoch przesiankow. Prosze ogolnie krotko odpowiedziec -jakie sa powiklania -mozna zmniejszyc to powiekszenie. Ps przyczna prawdopodobnie bylo nie wyregulowane cisnienie. obecnie jest cisnienie w normie 125/75 z powazaniem Jolanta

Lek. Tomasz Budlewski

a jaka jest ogólna funkcja serca? konieczna obserwacja i regularne wykonywanie usg serca