Powiększenie piersi po zmianie płci

Dzień dobry jestem na opiatowej terapi zastępczej buprenorfoną 0,4x6 tab dzień do tego miałam zmianę głosu plastyka wendler (jestem 6 lat po zmianie płci metrykalnej i genitalnej) w przypadku konieczności intubacji proponują jet ventilation lub możliwie jak najwęższa rurka z dobrym uwodocznieniem głośni. Chciałabym powiększyć piersi ale nikt nie chce się podjąć mówią że zabieg musi być w szpitalu i że buprenorfina jest problemem przy narkozie. Czy mam szanse na pow piersi. dziekuje za odp

Witam!
Buprenorfina jest problemem ponieważ częściowo hamuje działanie leków używanych do znieczulenia czyli opiatów. Dodatkowo u pani intubacja będzie też problemem. Te dwa fakty powodują, że u pani ryzyko przy znieczulaniu jest wysokie i w dzisiejszych czasach spraw przeciwko lekarzom nie wiem czy znajdzie się taki "kamikadze", który znieczuli panią poza szpitalem, ale jest to możliwe.
Pozdrawiam.