Powiększone obustronnie węzły chłonne szyjne i pachwinowe

Witam, mój 2,5 l.syn od 1,5 r. ma powiększone obustronnie węzły chłonne szyjne i pachwinowe. Nie przek. 1 cm ( ok 8mm największy reszta ma wielkość ziarenek ryżu). Syn miał robione USG, nie stwierdziło nieprawidłowości w budowie węzłów. wyniki morfologii również nie wykazały niczego złego Robione były badania na obecność chorób zwierzęcych- wynik ujemny. Węzły się nie zmniejszają. Lekarz I kont.również nie widzą problemu, choć przyznaje że to dziwne że tak długo to trwa. Proszę o poradę

Z opisu wynika, że węzły nie są powiększone, a wyczuwalne, to nie musi świadczyć o procesie chorobowym. Mam nadzieję ,że wykonano badania podstawowe krwi, jesali były w normie, to radzę zaufać lekarzowi