Powiększone piersi, poliuria - czy to ciąża?

Witam!
Od trzech dni mam bardzo powiększone piersi i bardzo mnie bolą oprócz tego mam bóle podbrzusza i często sikam oraz czuje się rozpalona.
Czy to może oznaczać ciążę? Dodam jeszcze, że dwa miesiące temu przeprowadziłam się do Londynu czy to ma jakieś znaczenie to co ze mną się dzieje? Uprawiałam seks ze swoim chłopakiem, ale uważaliśmy. On był w prezerwatywie bardzo uważamy ale ja się boję! Nie jestem gotowa na dziecko, mamy dopiero po 20 lat.
Proszę o pomoc:( Z góry dziękuję!

Dzień dobry!

Piersi mogą się powiększać i być obrzmiałe przed zbliżającym się okresem. Częste siusianie i rozpalenie może oznaczać zakażenie dróg moczowych.
Aby wykluczyć ciążę w terminie spodziewanej miesiączki proszę wykonać test ciążowy.

Z poważaniem