Duża ilość metaplazji w cytologii

Witam, miałam robioną cytologię, wyszło mi, że mam dużą ilość metaplazji, miałam wykonać cytologię ponownie, lecz wyjechałam z kraju, dodam, że mam czasami bóle podbrzusza, często siusiam, oczywiście uprawiam seks bez zabezpieczenia, moje pytanie brzmi, czy może coś złego dziać się w moim organizmie ?

Jeśli uprawia Pani seks bez zabezpieczenia to oczywiście może być ciąża, ale to na szczęście przecież nic złego:) Pozdrawiam. Ps częste oddawanie moczu i dolegliwości bólowe w rzucie pęcherza moczowego mogą być objawem infekcji ukladu moczowego.