Czy mogę być w ciąży? Proszę o odpowiedź i radę

Mam takie pytanie... a wiec okres miałam 1 listopada i trwał on 5 dni wiec dzień później czyli 6 z moim partnerem uprawialiśmy stosunek no i poniosły nas emocje i zapomnieliśmy o prezerwatywie... i troszeczkę spuścił sie we mnie, ale tylko troszeczkę...

Bardzo sie wystraszyłam i od tam tej pory mam ogromne bóle piersi mam uczucie jak by były całe wyobijane.... no i 13 uprawialiśmy kolejny stosunek.. no i też nas tak poniosły emocje... że zapomnieliśmy o prezerwatywie... :/ ale miał bardzo mało spermy.... a okres mam dostać 30 lub 1 i teraz właśnie martwię sie, że mogłam zajść w ciąże... co o tym myślicie... proszę... o odpowiedzi... jeżeli ktoś z was chciał by mi doradzić tak prywatnie o to mój email dominiczka2012@op.pl

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Zmiany dotyczące piersi mogą być jednymi z pierwszych prawdopodobnych objawów ciąży.
Jeśli piersi stały się bardziej twarde, tkliwe lub obrzmiałe to istnieje pewne prawdopodobieństwo, że mogło dojść do zapłodnienia. Jednakże nie jest to objaw jednoznacznie przesądzający o ciąży.

Proponuję poczekać do spodziewanego terminu okresu, wykonać wówczas test ciążowy i ewentualnie zgłosić się do ginekologa.